Antyptaki.

W środowisku miejskim obecność ptaków, a w szczególności gołębi, jest szkodliwa dla budynków, ponieważ powoduje poważne zniszczenia powierzchni obiektów. Gołębie są także nosicielami bardzo groźnych chorób i pasożytów takich, jak ornitoza, aspergiloza, kokcydioza, paratyfus oraz nicieni i tasiemców przewodu pokarmowego.

Jacopic

Dzięki ścisłej współpracy z firmą Jacopic możemy zaoferować montaż certyfikowanych zabezpieczeń przeciw ptakom francuskich firm ECOPIC i DEPIGEONAL. Zabezpieczenia te są nie tylko proste w zastosowaniu i skuteczne w działaniu, lecz również w najmniejszym stopniu nie ranią ptaków i nie wpływają na obniżenie ich liczebności. Oprócz montażu zabezpieczeń świadczymy także usługi polegające na gruntownym usunięciu śladów poprzedniej obecności ptaków wraz z kompleksową dezynfekcją ich siedlisk.

antyptaki usługi wysokościowe

Zabezpieczenia dostarczane przez firmę Jacopic produkowane są w formie segmentów. Składają się z kolców wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej, mocowanych do sztywnych przeźroczystych listew poliwęglanowych. Kolce spełniają morską normę jakości AISI 316 i są odporne na bardzo niesprzyjające warunki atmosferyczne oraz silne promieniowanie UV. Wysoka jakość tych produktów sprawia, że dowolne warunki klimatyczne takie, jak wysoka lub niska temperatura, deszcz lub śnieg nie mają wpływu na skuteczność, działanie oraz trwałość zabezpieczeń, co potwierdza 10-letnia gwarancja producenta.

Wszystkie stosowane przez nas zabezpieczenia posiadają pozytywną opinię Departamentu Ochrony Przyrody w Ministerstwie Środowiska, co czyni je najlepszym z możliwych wyborów jeśli chodzi o zabezpieczenia tego typu nie tylko w Polsce, ale i na świecie.